Archives

30/10: Sajandi suurimad eeskujud vol. 1

Järgnev on mulle väga südamelähedane ja isiklik teema, kuna ei ole palju selliseid isiksusi nagu järgneva artikli staar, 50 cent .

Enne lugema asumist paluksin, või tähendab, südamest soovitaksin, tutvuda saidiga www.50cent.com.

(Ahjaa... FAR Productions siis koosseisus Malcolm ja Kriips, esimene vastutab ideede ja teksti, teine täiustamise ja karikatuuride eest)

Read More!

19/10: Elu saladustest ehk Einstein oleks uhke

Publiku tungival nõudmisel on FAR productions otsustanud lõpuks ka internetis ära seletada õpetaja Pikamäe keerulise, ent objektiivse ja loogilise hindamissüsteemi.

Tänud Tootsenile, kes oma sünnipäevanädalast võttis aega see joonis arvutisse kanda.

Read More!

15/10: Kui maailmal on külm

Sügishooaja eelviimane lühitekst.

Ma ei suutnud ausalt öeldes kaugeltki kogu potentsiaali realiseerida ja ideid rakendada niiet ta jäi natuke toores, aga elate ehk üle.

Read More!

08/10: Riigi kaitsest

"Vaadake. Teie jaoks on kodu see, kuhu te lähete peale kooli, kus te elate, kus te magate. Aga mitu kodu koos moodustavad linna. Ja see on paljude kodude summa, seega laiemas mõistes ka teie kodu. Samamoodi moodustavad linnad riigi. Ja ka riik on teie kodu. Ja nagu te kaitseksite omaenda väiksemat kodu, tuleks kaitsta ka riiki."

"Aga seega... riigid omakorda moodustavad näiteks Euroopa ja kontinendid omakorda maailma. Teie loogika järgi on laiemas mõttes maailm kodu.Seega kaitstes riiki, sõdin ma ikkagi oma koduga."

"Eee... ei... niipidi see ei tööta... nüüd ole vait."