Archives

31/08: 30.08.07 - Blog revival

Vaatasin täna filmi Zeitgeist. Väga hea teos on. Ma kujutan ette, et vaevalt keegi viitsib suvalisest lingist kahetunnist filmi vaadata, aga soovitan soojalt - hea lihtne sissejuhatus vandenõuteooriatesse ja niisama meile poliitika ja religioonina pakendatava võltskusesse.

Üle pika aja pidin 'nautima' pungil täis ühistransporti - trollis oli umbes kolmsada inimest üle limiidi. Kõik mõnusalt üksteise vastu pressitud. Õdus. Kaalusin, et võiks nii mõnegagi sealt telefoninumbreid vahetada. Peale sellise kogemuse ühist nautmist oleme me ju nagunii praktiliselt sina-tuttavad, kui mitte lähedased sõbrad, võiks seda kunagi korrata.

Tänane vihmane ilm mulle tegelikult meeldis. Mõnus oli ringi käia. Mõte liikus üle pika aja, tundub, et on isegi lootust, et ma kirjutan veel midagi.

27/08: 27.08.07 - Uskumatu

Järgnevaga ma garanteerin kuu elamuse:

Kuulake seda, aga AINULT kui teil on olemas kõrvaklapid ja hetk võimaldab rahulikult ühe koha peal silmad kinni istumist, keskendumist ja kujutlusvõime lendu laskmist.

Hoiatan, et närvihaigetel või klaustrofoobikutel võib esile kutsuda paanikahoo. Teistele peaks pakkuma uskumatu audiokogemuse.

Tootsen: "Nagu Disneyland". Tänud talle selle lingi eest.
Aga tasuta. Nautige.

27/08: 27.08.07 - Tere

Hommikul teele piima lisades vaatas 'Tere' piimapaki küljelt vastu järgnev tekst: "NAD ON KOHAL! Tere toorjuustud on tulnud, et Su toitudesse ja võileibadele uusi põnevaid maitseid lisada!"
Nad on kohal?
Silme ette genereerus pilt, kuidas ma istun rahulikult köögis ja panen just leivale juustu peale, kui äkki lööb 'Tere' toorjuust ukse jalaga maha ja käratab vanale juustule leival: "Roll the fuck over, shit is goin' to change here from now on! I'm here to stay!"

Tänasest päevalehest - Tallinna kodutu ühesilmne Sass: "Elu on tore, kui elada."